راهنمای ضمیمه‌های فرمان اسکید و لودر کامپکت

ضمیمه‌های فرمان اسکید و لودر کامپکت چیست؟

ضمیمه‌های فرمان لغزنده و لودرهای فشرده ماشین‌های همه کاره را به اسب‌های کاری بسیار پربازده تبدیل می‌کنند که می‌توانند هر کاری را که با آن روبرو هستید انجام دهند. راهنمای پیوست تجهیزات جمع و جور ما می تواند به شما کمک کند از سرمایه گذاری تجهیزات خود بیشترین بهره را ببرید.

هر نوع ابزار کار را با هم مقایسه کنید و بهترین ضمیمه ها را برای فرمان اسکید یا لودر آهنگ فشرده خود کشف کنید. نکات ما را برای انتخاب بهترین پیوست ها برای هر برنامه ای مرور کنید و روند گام به گام ما را در مورد نحوه تغییر ضمیمه های فرمان اسکید Cat® و لودر آهنگ فشرده دنبال کنید.

لودر کامپکت و ضمیمه های فرمان اسکید ابزارهایی هستند که می توانید به رابط کوپلینگ دستگاه خود متصل کنید تا عملکرد خاصی را به تجهیزات خود اضافه کنید.

ضمیمه تجهیزات روشی را متحول کرده است که پیمانکاران، کارگران و صاحبان زمین وظایف سخت خود را انجام می دهند. با ارائه مجموعه گسترده ای از قابلیت های طراحی شده برای به حداکثر رساندن کارایی، اتصالات برای فرمان های اسکید Cat و لودرهای کامپکت ابزارهای مناسب برای هر کار قابل تصوری را ارائه می دهند.

 

انواع ضمیمه‌های فرمان اسکید و لودر کامپکت موجود را مقایسه کنید:

 

سطل

وقتی صحبت از به حداکثر رساندن راحتی و بهره‌وری می‌شود، سطل‌ها یک پیوست تجهیزات جمع‌وجور هستند. سطل ها به اپراتورها این امکان را می دهند که در مدت زمان کمی با حجم وسیعی از زمین برخورد کنند و آنها را برای منظره سازان، کشاورزان، سازندگان جاده یا خدمه مدیریت زمین ایده آل می کند.

 

 • با سطل لودر می توانید انواع کارهای زیر را انجام دهید:
 • جابجایی و بارگیری مواد، از جمله شن، برف، یا زباله
 • نیازهای اولیه حفاری، درجه بندی و پر کردن را انجام دهید
 • تجهیزات، ملزومات یا سایر مواد، از جمله کاربردهای تخصصی مانند صفحات بتنی را حمل کنید

ملحقات سطل گربه برای فرمان های لغزنده و لودرهای کامپکت دارای پیکربندی های مختلفی هستند، از جمله:

 

 • سطل های همه منظوره
 • سطل مواد سبک
 • سطل های چنگال
 • سطل دال بتنی
 • شست

 

شست

بعد از سطل ها، شست ها یکی از کاربردی ترین ضمیمه ها برای لودرهای کامپکت Cat و فرمان های اسکید هستند. گیره نیز نامیده می شود، اتصال انگشت شست با یک سطل مشابه کارکرد شست شما با بقیه انگشتان است. از انگشت شست برای محکم گرفتن اجسامی که در سطل جا نمی‌شوند، مانند سنگ‌های بزرگ یا تکه‌های ضایعات عجیب و غریب استفاده کنید.

پیوست های شست تطبیق پذیری باورنکردنی دارند و می توانند بهره وری شما را افزایش دهند. شست ها می توانند برای شرکت ها در صنایع مختلف، از ساخت و ساز و کارهای آب و برق گرفته تا محوطه سازی یا بازیافت، سودمند باشند.

شست گربه در اندازه های مختلفی موجود است و معمولاً دو تا شش دندان دارد. بیشتر شست‌ها پیوست‌های هیدرولیکی هستند، اگرچه برخی از گزینه‌ها پیوند ثابت یا سفت دارند.

 

مارپیچ

کار حفاری را با فرمان اسکید یا لودر کامپکت موجود خود و با استفاده از اتصال مارپیچ Cat انجام دهید. برای کاشت درخت، پایه‌ها و قالب‌های بتنی، پایه‌های حصار یا هر کاربرد ساختمانی دیگری، سوراخ‌های دقیقی در زمین ایجاد کنید. مارپیچ های گربه برای به حداکثر رساندن میزان ضربه گشتاور به زمین، افزایش بهره وری و کاهش تلاش دستی طراحی شده اند.

قطعات و لوازم یدکی کاترپیلار چندین اتصال مارپیچ را ارائه می دهد که با سیستم کوپلینگ اسکید فرمان یا لودر تراک کامپکت سازگار است:

 • مارپیچ مستقیم راننده A23 1699 فوت پوند گشتاور تولید می کند.
 • مارپیچ تک سیاره‌ای A41 3037 فوت پوند گشتاور تولید می‌کند.
 • مارپیچ سیاره ای دوبل A68 گشتاور ۵۰۳۴ فوت پوندی را ارائه می دهد.
 • با فروشنده محلی Cat خود مشورت کنید تا اتصال مارپیچ مناسب را با مدل فرمان اسکید یا لودر کامپکت خود مطابقت دهید.

 

بازوی بکهو

بازوی بکهو Cat یکی از ابزارهای کاری موجود در بازار است که بازی را تغییر می دهد. هنگامی که به عملکرد حفاری و ترانشه یک بیل مکانیکی و قابلیت مانور یک لودر نیاز دارید، می توانید این دو را با استفاده از اتصال بیل مکانیکی ترکیب کنید.

برای یک راه حل کارآمد و با کارایی بالا برای حفاری و جابجایی مواد، پسوند، عمق حفاری و نوسان ۱۸۰ درجه را دریافت کنید. این پیوست دارای تثبیت‌کننده‌های داخلی است، بنابراین می‌توانید با کشیدن بازوی بیل‌گرد به جلو و بلند کردن و چرخاندن بار مواد سنگین، مطمئن باشید که لودر کامپکت یا فرمان لغزنده شما ایمن می‌ماند.

جارو

یک محل کار تمیز و بهداشتی با اتصالات جارویی برای لودر یا فرمان لغزنده خود نگه دارید. پیوست های جارویی ابزار پاکسازی ایده آل برای برنامه هایی مانند:

 • مدیریت مجموعه ورزشی و تفریحی
 • محوطه سازی و پاکسازی محل ساخت و ساز
 • راه سازی و تعمیر و نگهداری بزرگراه
 • انبارداری و مدیریت بارانداز

ابزار جارو به شما امکان می دهد پیاده روها، پارکینگ ها، جاده ها و سایر سطوح جاده را جارو کنید. همچنین می توان از آنها برای خراش دادن گل، زباله و سایر مواد استفاده کرد و آنها را برای دفع راحت در خود جای داد.

قطعات و لوازم یدکی کاترپیلار سه نوع ضمیمه جارویی را برای لودرهای کامپکت و اسکید ارائه می دهد:

 • جاروهای زاویه دار در امتداد سطوح تنگ و در برابر ساختمان ها تمیز می شوند.
 • جاروهای جمع‌آوری از یک برس ناودانی برای جارو کردن لبه‌ها و جمع‌آوری زباله‌ها در قیف متصل استفاده می‌کنند.
 • جاروهای کاربردی به حداکثر درگیری موها برای جارو کردن و جمع‌آوری راحت‌تر مقادیر بیشتری از زباله‌های صافکاری سرد دست می‌یابند.

برس برش

با ضمیمه برس برش Cat برای فرمان لغزنده یا لودر آهنگ فشرده خود، با رشد بیش از حد گیاهی سرسخت مقابله کنید و زیر برس را از بین ببرید. ملحقات برس‌شکن از میان برس‌های ضخیم و درختان کوچک می‌جوند، به شما کمک می‌کنند خطوط املاک را تمیز کنید، حق ارتفاق‌های بیش از حد رشد کرده و حق تقدم را پاک کنید و به آماده‌سازی سایت برای درجه‌بندی کمک کنید.

قطعات و لوازم یدکی کاترپیلار دو نوع برس برش را طراحی می کند – برس برش استاندارد عرشه بسته و برس برش صنعتی روباز. برس کاتر استاندارد شامل دو دیسک چرخان برای بلعیدن برس است، در حالی که اگزوز عقب مواد بریده شده را به طور ایمن خارج می کند. برس‌شکن صنعتی دارای یک میله فشاری سنگین در جلو است تا به شکستن برس بزرگ‌تر و هدایت آن به سمت چهار دیسک چاقوی چرخشی که بار کامل برس را می‌خورند، کمک می‌کند.

 

چنگال

بارهای سنگین را با ضمیمه‌های چنگال Cat برای لودر کامپکت یا فرمان اسکید خود بلند کنید و جابه‌جا کنید. چنگال های پالت به شما کمک می کنند تا بارهای پالت شده و همچنین لوازم ساختمانی از جمله چوب، لوله، دیوار خشک و هر چیز دیگری را که نیاز به حمل ایمن دارد جابجا کنید.

چنگال های پالت Cat شامل یک تکیه گاه سفت و سخت پشتی با طراحی مشبک برای دید بهینه است. اپراتورها می توانند با خیال راحت کالاهای پالت شده خود را بر روی قلاب ها قرار دهند و در عین حال از لحاظ بصری اطمینان حاصل کنند که بار به درستی متعادل و ایمن شده است. تیغه های چنگال پالت برای مطابقت با عرض بار شما قابل تنظیم هستند و در طول های ۳۶، ۴۲ و ۴۸ اینچی هستند.

 

مالچرها

فرقی نمی‌کند در جنگل‌داری، مدیریت زمین یا برنامه‌های آماده‌سازی سایت کار می‌کنید، به یک ابزار کار سنگین نیاز دارید که بتواند قلم مو ضخیم و درختان کوچک را به سرعت و به آرامی از هم جدا کند.

اتصالات مالچر گربه برای فرمان‌های لغزنده و لودرهای فشرده برای انجام کارهای ناهموار به لطف میله فشاری سنگین ساخته شده‌اند که به شما کمک می‌کند درختان انتخابی را بپاشید یا یک انبوه برس را با یک پاس بردارید. همانطور که میله فشار برس را می زند، به درون درام فولادی هدایت می شود. دندانه های درام به صورت پراکنده و مارپیچ توزیع شده اند و به شما اطمینان می دهند که بهترین محصول جانبی ممکن را پشت سر بگذارید.

راک ها

چه پیمانکار محوطه سازی باشید و چه زمین خصوصی خود را آماده می کنید، چنگک های منظره ابزار ارزشمندی هستند که به شما کمک می کند خاک را هوادهی کنید و زمین خود را به آرامی تراز و درجه بندی کنید تا برای گذاشتن چمن یا بذر پخش کنید.

چنگک‌های منظره گربه به شما امکان می‌دهند زباله‌هایی را که تا ۶ اینچ ارتفاع دارند جمع آوری کنید، آن‌ها را از هم جدا کرده و در قیف متصل قرار دهید. پس از آن به شما این امکان را می دهد که پس از اتمام کار، با خالی کردن قیف، زباله ها را به راحتی دور بریزید.

چنگک‌های کاترپیلار که با ماشین‌های هیدرولیک جریان استاندارد سازگار است، برای همه تجهیزات فشرده، از جمله فرمان‌های اسکید و لودرهای فشرده مناسب هستند.

سنگ زنی کنده

زمین را به سرعت پاک کنید یا ملک خود را به طور موثر با اتصالات سنگ زنی برای فرمان های لغزنده و لودرهای کامپکت نگهداری کنید.

آسیاب های کنده گربه قابلیت مانور باورنکردنی را به اپراتورها ارائه می دهند تا بتوانید بدون توجه به زمینی که در دست دارید، کنده ها را خرد کنید. ضمیمه آسیاب کنده به پهلو به پهلو و همچنین به جلو و عقب می چرخد ​​و به شما کنترل بهتری بر عملکرد ابزار می دهد. این آسیاب دارای ۳۲ قطعه کاربید مستقل است که از طریق چوب سخت یا نرم برش داده می شود و می تواند کنده ها را زیر سطح زمین خرد کند.

 

تیلرها

خاک آیش را بازیابی کنید و چشم انداز خود را با ضمیمه های پنجه برای فرمان های لغزنده و لودرهای کامپکت تقویت کنید. پنجه ها برای شکستن زمین فشرده، چرخاندن آن برای هوادهی و پراکنده کردن ذخایر طبیعی مواد مغذی خاک استفاده می شود.

 • برای استفاده در برنامه‌های زیر، پیوست‌های پنجه‌دار Cat را قرار دهید:
 • زمین های ورزشی و فضای سبز را حفظ کنید
 • تثبیت خاک کشاورزی
 • بستر بذر را آماده کرده و در کود یا کمپوست مخلوط کنید
 • قطعات سطح و درجه برای ساخت و ساز

پنجه های گربه هم برای کارایی بالا و هم طول عمر تولید می شوند. قلاب های دو لبه برای دوام با تنگستن پوشیده شده اند، در حالی که موتور محرک مستقیم نیروی ضربه ای لازم برای سوراخ کردن سخت ترین خاک سطحی را به شما می دهد.

فرمان اسکید یا لودر کامپکت خود را در حالت مولد قرار دهید

در تمام طول سال با پیوست های مدیریت برف از قطعات و لوازم یدکی کاترپیلار استفاده کنید.

 

از میان انواع ابزار برف کار زیر را انتخاب کنید:

برف‌روب‌ها و گاوآهن‌های چند ولتاژی:

برف‌روب‌های Cat با قابلیت زاویه‌گیری هیدرولیک می‌توانند به شما کمک کنند تا برف را از فضاهای تنگ پاک کنید، اطراف ساختمان‌ها را کانتور کنید و روی سطوح سنگفرش کار کنید. با شخم های چندولتی که دو تیغه زاویه دار مستقل را برای حداکثر راندمان برف روبی ارائه می دهند، یک قدم جلوتر برف روبی را بردارید.
بال‌ها و فشاردهنده‌های برف: برف و یخ را به‌طور موثر با اتصالات مستقیم برف‌زن پاک کنید. برای حرکت دقیق برف، از یک برف‌گیر با بال‌هایی که به طور مستقل کنترل می‌شوند با این زاویه برای مانور بهتر برف‌زن استفاده کنید.

دستگاه های برف روب:

به سرعت برف را از خیابان ها، پارکینگ ها، معابر و پیاده روها با دستگاه برف روب پاک کنید. برف‌دم‌های گربه ابزاری ایده‌آل برای نگهداری و تمیز کردن زمستان هستند.

 

۳ نکته برای انتخاب ضمیمه های اسکید فرمان و لودر کامپکت

با سرمایه گذاری هوشمندانه در ابزار کاری مناسب برای نیازهای خود، بیشترین بهره را از تجهیزات فشرده خود ببرید.

هنگام انتخاب یک ضمیمه فرمان اسکید یا لودر کامپکت، نکات مهم زیر را در نظر بگیرید تا به شما در انتخاب ابزار کار مناسب کمک کند:

 

۱٫ برنامه خود را تعریف کنید.

قبل از انتخاب یک پیوست برای سرمایه گذاری، باید دامنه کامل برنامه خود را درک کنید. به طور کلی، ضمیمه های Cat برای فرمان اسکید و لودرهای کامپکت دارای انواع اصلی برنامه های زیر هستند:

 • جابجایی مواد: سطل ها، چنگال ها، چنگال های عدل و نیزه ها برای بلند کردن و بارگیری لوازم برای کاربردهای جابجایی مواد بهترین هستند.
 • مدیریت زمین: جاروها، برس‌شکن‌ها، مالچرها، چنگک‌ها، پنجه‌ها، خرد کن‌ها و محصولات برفی را برای پاکسازی رشد بیش از حد و حفظ خاک و سطوح در نظر بگیرید.
 • آماده‌سازی محل: برای حفاری، دانه‌بندی، پس‌پرکردن و ترانشه‌برداری، از مارپیچ‌ها، بازوهای بکهو، تیغه‌ها و ترانچرها استفاده کنید.دانستن اینکه کدام ابزارها برای کدام برنامه ها بهترین هستند به شما کمک می کند تا نوع پیوست مورد نیاز خود را محدود کنید.

 

۲٫ مدل مناسب را انتخاب کنید.

هنگامی که در مورد نوع پیوست تصمیم گرفتید، مدل خاصی را که برای نیازهای شما مناسب است در نظر بگیرید. هنگام انتخاب بهترین مدل پیوست برای ماشین و نیازهای پروژه، سه عامل حیاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد:

اندازه: بسته به ابزار کار، ممکن است اندازه های مختلفی در دسترس باشد. با عرض های مختلف کاری و عمق حفاری، ضمیمه های Cat گزینه های کاری کوچک و بزرگ را ارائه می دهند که مطابق با نیازهای پروژه شما است.
ظرفیت: یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب ضمیمه های باربر، ظرفیت بار است. مطمئن شوید که پیوستی را انتخاب کنید که بتواند وزن کافی برای بلند کردن و بارگیری مواد مورد نظر شما را تحمل کند، چه مصالح ساختمانی باشد یا مصالح محوطه سازی سست.
درجه بندی هیدرولیک: هنگام انتخاب ابزار کار هیدرولیک، مطمئن شوید که درجه جریان هیدرولیک ابزار را با دستگاه خود مطابقت دهید. بدانید که آیا دستگاه Cat شما XPS استاندارد، جریان بالا یا جریان بالا است و اطمینان حاصل کنید که اتصال فشار هیدرولیک کافی از دستگاه شما برای به حداکثر رساندن عملکرد آن دریافت می کند.

 

۳٫ پروژه های آینده را در نظر بگیرید.

شما می‌خواهید روی ابزار کاری سرمایه‌گذاری کنید که برای سال‌های آینده مورد استفاده سازنده قرار گیرد، بنابراین انتخاب ابزاری که حداکثر هدف خود را برآورده می‌کند ضروری است.

بسیاری از ابزارهای کاری می توانند کارهای مشابهی را انجام دهند. برای به حداکثر رساندن تطبیق پذیری دستگاه خود، ابزاری را انتخاب کنید که در شرایط معمول پروژه شما بهترین عملکرد را داشته باشد. می‌توانید برای توصیه‌های متخصص در مورد نحوه انتخاب نوع مناسب فرمان اسکید یا اتصال لودر آهنگ فشرده با فروشنده محلی Cat مشورت کنید.

نحوه تعویض فرمان اسکید و ضمیمه های لودر مسیر فشرده
در زیر مراحل کلی نحوه تغییر پیوست آورده شده است. همیشه راهنمای عملیات و تعمیر و نگهداری (OMM) خود را برای روش های مناسب برای دستگاه خاص خود بررسی کنید.

برای تغییر ضمائم روی فرمان اسکیت یا لودر کامپکت، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

ضمیمه را روی زمین در مقابل دستگاه قرار دهید. کوپلر را به جلو خم کنید و به آرامی داخل ابزار کار برانید.
کوپلر و ضمیمه را بلند کرده و به سمت عقب متمایل کنید تا ابزار به درستی در جای خود قرار گیرد.
اگر دستگاه شما به گزینه اتصال سریع برقی مجهز است، دکمه اتصال سریع را فشار داده و نگه دارید و پین های کوپلینگ را درگیر کنید.
اگر دستگاه شما از گزینه اتصال دستی استفاده می کند، از کابین خارج شده و پین های کوپلر را با دست محکم کنید.
با چرخاندن ابزار کار به سمت پایین تا زمانی که با زمین تماس پیدا کند، ثابت کنید که آیا اتصال ثابت است یا خیر. ابزار را در امتداد زمین به عقب بکشید، روی آن فشار بیاورید و بررسی کنید که هیچ حرکتی بین ابزار و کوپلر وجود نداشته باشد.
در نهایت ابزار کار را از روی زمین بلند کرده و به صورت چشمی بررسی کنید که پین ​​ها درگیر شده باشند.
برای اتصال ابزار کار هیدرولیک، مراحل زیر را دنبال کنید:

قبل از وصل کردن خطوط، کانکتورهای هیدرولیک را تمیز کنید.
خطوط هیدرولیک را از طریق راهنمای شلنگ در کنار بازوی بالابر عبور دهید.
شیلنگ هیدرولیک را از ابزار کار به کانکتورهای هیدرولیک کمکی دستگاه وصل کنید.
همانطور که خط را وصل می کنید، با فشار دادن کانکتور به سمت داخل و نگه داشتن آن، فشار ذخیره شده را از خطوط هیدرولیک آزاد کنید.

برای جدا کردن خطوط هیدرولیک، فرآیند را به صورت معکوس تکرار کنید.

 

چرا ضمیمه‌های فرمان اسکید و ضمیمه های لودر مسیر فشرده را انتخاب کنید؟

هنگامی که یک فرمان اسکید Cat یا پیوست لودر آهنگری جمع و جور را انتخاب می کنید، انتخاب می کنید که با یک رهبر جهانی در طراحی و ساخت تجهیزات سنگین شریک شوید. قطعات و لوازم یدکی کاترپیلار به دلیل محصولات باکیفیت خود مشهور است که مزایایی از قبیل:

عملکرد برتر: تجهیزات و ابزار کار گربه طوری طراحی شده اند که در شرایط ناهموار عملکرد خوبی داشته باشند. از مواد بادوام و فناوری پیشرفته موتور گرفته تا ویژگی های عملکردی و ایمنی، همه ابزار کار قطعات و لوازم یدکی کاترپیلار با در نظر گرفتن مالک و اپراتور ساخته شده است.
انتخاب همه کاره: با توجه به طیف گسترده ای از ابزارهای تخصصی Cat کار موجود، صاحبان تجهیزات برای راه حل کلی سیستم به Caterpillar متکی هستند. برای تطبیق پذیری و گزینه هایی که برای مقابله با هر نوع شغلی نیاز دارید، به انتخاب گسترده ابزارهای کار Cat مراجعه کنید.
افزایش بهره وری: از کار افتادگی غیرمولد با اتصالات تجهیزات Cat حذف کنید. قطعات و لوازم یدکی کاترپیلار ابزارهای کاری را برای به حداکثر رساندن بهره‌وری طراحی می‌کند، اندازه، ظرفیت و توان مناسب را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید کارهای بیشتری را در زمان کمتری انجام دهید، هزینه‌های عملیاتی خود را کاهش داده و سود نهایی خود را به حداکثر برسانید.
هنگامی که با متخصصان تجهیزات مناسب همکاری می کنید، انتخاب ضمیمه ها برای فرمان اسکید یا لودر آهنگ فشرده آسان تر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *