برترین برندهای مینی بیل مکانیکی که باید بدانید

مینی بیل مکانیکی از آنجایی که جایگزینی آرام تر و کاربرپسندتر برای بیل مکانیکی سنتی ارائه می دهد، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. چه به دنبال یک گزینه بیل مکانیکی مقرون به صرفه باشید و چه به سادگی در فضاهای تنگ کار می کنید، ما بهترین برندهای مینی بیل مکانیکی را برای پروژه بعدی شما پیدا کرده ایم.

۱٫ کوبوتا

اگر در یک مزرعه کوچک کار می کنید، مینی بیل مکانیکی Kubota به عنوان “بهترین خرید” توسط Farm Show برچسب گذاری شده است. اگرچه Kubota KX161-3 تنها ۲۲۰۰ پوند وزن دارد، می تواند ۴۰۰۰ پوند سنگ را برداشته و سوراخ هایی به عمق ۱۲ فوت حفر کند. دارای دو سرعت است و موتور آن می تواند ۱۰٫۱ اسب بخار نیرو تولید کند.

این بیل مکانیکی با ارتفاع ۷٫۴ فوت و طول ۹ فوت دارای یک تاب ۳۶۰ درجه است که به آن اجازه می دهد سنگ ها، درختان یا خاک را در کناره ها انباشته کند. بیل مکانیکی Kubota همچنین برای صاف کردن مسیرها یا پروژه های محوطه سازی عالی است.

۲٫ تاکوچی

Takeuchi یکی از بسیاری از برندهایی است که در نیم قرن گذشته تجهیزات ساختمانی تولید می کند. مینی بیل مکانیکی TB135 دارای مسیرهای لاستیکی است که دو سرعت حرکت را در سطوح مختلف ارائه می دهد. همچنین دارای یک کابین کاملا کج برای نگهداری آسان تر است.

۳٫ بابکت

یکی دیگر از برندهای محبوب که به تجهیزات طراحی خوب شهرت دارد، بابکت است. مینی بیل مکانیکی ۳۳۱ آنها به راحتی قابل حمل است و جوی استیک های هیدرولیک آن دقت بیشتری نسبت به سایر ماشین آلات ارائه می دهند. مینی بیل مکانیکی Bobcat 331 دوام و عملکرد را ارائه می دهد. Bobcat همچنین دارای ۱۱ مدل بیل مکانیکی جمع و جور برای فروش است که از ۲۵۹۳ تا ۱۸۹۷۷ پوند متغیر است.

۴٫ جان دیر

تجهیزات ساخت و ساز از John Deere نیز یک انتخاب محبوب است، به ویژه هنگامی که صحبت از بیل مکانیکی فشرده می شود. بیل مکانیکی جمع و جور سری G توانایی حفاری ۱۲ فوت و توانایی رسیدن به ۲۰ فوت را ارائه می دهد.

بیل مکانیکی جان دیر که توسط Papé Machinery به عنوان بهترین مینی بیل مکانیکی همه جانبه نامگذاری شده است دارای ویژگی هایی مانند خاموش شدن خودکار برای صرفه جویی در مصرف سوخت، طراحی کاهش چرخش دم و موتور دیزلی EPA Final Tier 4 است. یکی از فشرده ترین مدل ها مینی بیل مکانیکی ۲۰۰۰ تا ۳۹۹۹ پوندی است. اگر به یک بیل مکانیکی با قدرت بیشتر نیاز دارید، از بین گزینه هایی که وزنی بین ۱۸۰۰۰ تا ۱۹۹۹۹ پوند را بالا می برند، انتخاب کنید.

۵٫ کاترپیلار

کاترپیلار به دلیل ماشین آلات ساختمانی قابل اعتماد و با کیفیت خود شناخته شده است و مینی بیل های آن نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بیل مکانیکی هیدرولیک کاترپیلار با ۲۴ مدل مختلف می تواند بین ۱ تا ۱۰ تن متریک را بلند کند. بیل مکانیکی هیدرولیک ۳۰۰٫۹D کم حجم ترین بیل مکانیکی ارائه شده با عرض ۲٫۴ فوت و ۱۳ اسب بخار است. با توجه به اندازه کوچک آن که کمی بیش از ۲۰۰۰ پوند است، برای فضاهای تنگ عالی است.

۶٫ یانمار

یانمار یکی از اولین مینی بیل مکانیکی را در سال ۱۹۶۸ معرفی کرد و از آن زمان تاکنون با تجهیزات خود پیشتاز این صنعت بوده است. مینی بیل مکانیکی شعاع صفر دور واقعی آن به کمک هوشمند مجهز شده است تا به ردیابی مکان، ساعات کار و کدهای موتور کمک کند. هر بیل مکانیکی یانمار مدل Vi025 و بزرگتر دارای جفت های سریع هیدرولیک استاندارد نیز می باشد. بزرگترین مینی بیل مکانیکی آن در می ۲۰۲۰ به نام SV40 در کلاس ۴ تا ۵ تن عرضه شد.

۷٫ کوماتسو

سازنده ژاپنی ساخت و ساز کوماتسو در ساخت بیل مکانیکی فشرده با کیفیت بالا و قابل اعتماد نامی برای خود دست و پا کرده است. با شش بیل مکانیکی مختلف برای انتخاب، این ماشین ها دارای کلاس های اندازه تا ۸ متریک تن هستند. کوچکترین بیل مکانیکی که کوماتسو ارائه می دهد PC30MR-5 و PC35MR-5 است.

مینی بیل مکانیکی چه کار می کند؟

از آنجایی که آنها کوچکتر از بیل مکانیکی استاندارد هستند، نسخه مینی را می توان برای کارهای کوچک و متوسط ​​مانند تعمیر خطوط فاضلاب، محوطه سازی، یا حتی نصب استخر و جکوزی استفاده کرد. آنها را با برس برش یا مارپیچ جفت کنید تا کارهای بیشتری را انجام دهید.

این بیل مکانیکی فشرده می تواند از ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ پوند متغیر باشد، با مزایایی که بیل مکانیکی استاندارد ندارند، از جمله:

  • علائم مسیر کمتر و آسیب بالای زمین
  • طول عمر بیشتر
  • مانور دادن راحت تر
  • برای حمل و نقل کاربردی تر است

مینی بیل مکانیکی مانند نمونه های استاندارد خود در حفاری، تخریب، شخم زدن، تسطیح، حفاری، درجه بندی و ترانشه کمک می کند.

مینی بیل مکانیکی باید چه اندازه ای تهیه کنم؟

اندازه بیل مکانیکی که انتخاب می کنید به پروژه، فضا و توان مورد نیاز برای کار بستگی دارد. اگر به دنبال حمل بارهای سنگین هستید، یک بیل مکانیکی بزرگتر راه حلی است. برای قرار دادن در فضاهای کوچک، یک بیل مکانیکی کوچکتر می خواهید.

به عنوان مثال، مینی بیل مکانیکی ۴۰۰۰ پوندی می تواند به حفر پایه های کوچک، جابجایی خاک، شن، قلوه سنگ یا زباله و انتقال لوله ها یا تیرها کمک کند. اگر به چیزی بزرگتر نیاز دارید، مینی بیل مکانیکی ۱۰۰۰۰ پوندی برای پرکردن و ترانشه کاری عالی هستند، در حالی که یک مینی بیل مکانیکی ۱۸۰۰۰ پوندی می تواند تا عمق ۱۵ فوت حفاری کند.

از چه پیوست هایی می توانم استفاده کنم؟

مینی بیل مکانیکی را می توان با اتصالاتی مانند سطل برای ترانشه برداری و درجه بندی و همچنین شست های هیدرولیک برای برداشتن و محکم کردن مواد در حین حرکت استفاده کرد. گیره ها همچنین می توانند برای برداشتن مواد بزرگتر مانند کنده درخت استفاده شوند. برخی از پیوست های اضافی که می توانید با یک بیل مکانیکی کوچک استفاده کنید عبارتند از:

  • مارپیچ
  • شکن
  • چاک دهنده ها
  • برس برش
  • مالچرها

انتخاب نام تجاری مینی بیل مکانیکی مناسب با تعداد بی شماری از انتخاب های موجود می تواند دشوار باشد. نوع ماشین آلاتی که باید انتخاب کنید در نهایت به پروژه شما بستگی دارد. برخی از عواملی که باید هنگام انتخاب مینی بیل مکانیکی برای پروژه خود در نظر بگیرید عبارتند از اندازه و وزن دستگاه، حمل بار، قیمت یا توانایی اجاره و قدرت مهندسی. همچنین عاقلانه است که نیازهای پروژه خود را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که بیل مکانیکی که انتخاب می کنید می تواند این الزامات را برآورده کند.

مکان پروژه نیز چیزی است که باید در نظر داشت زیرا برای حفاری، بلند کردن و حمل در محل کار به تجهیزات مناسب نیاز دارید. برای فضاهای تنگ، ممکن است یک بیل مکانیکی کوچکتر در نظر بگیرید، در حالی که پروژه های بزرگتر ممکن است به نیروی هیدرولیک بیشتری نیاز داشته باشند.

یکی دیگر از گزینه های پشتیبانی که ارزش در نظر گرفتن دارد، پیکربندی چرخش دم صفر است، به این معنی که بیل مکانیکی می تواند بدنه بالایی خود را در عرض زیرین دستگاه بچرخاند و به اپراتور اجازه می دهد در مناطق شلوغ کار کند. با این حال، این تاب های دم اغلب ظرفیت عملیاتی کمتری نسبت به دم کاهش یافته و همتایان دم معمولی خود دارند.

در نهایت، بررسی مشاغل قبلی و اندازه گیری آنها می تواند به تصمیم شما کمک کند.

با تجهیزات مناسب برای پروژه بعدی خود آماده شوید.
مینی بیل مکانیکی بیشتر قدرت یک بیل مکانیکی استاندارد را با انعطاف پذیری فشرده برای قرار دادن در مکان های کوچک و انجام پروژه های کوچکتر ارائه می دهد. این ماشین های همه کاره اغلب بیشتر از همتایان بزرگتر خود عمر می کنند. از آنجایی که ماشین‌های بزرگ‌تر نمی‌توانند به فضاهای کوچک‌تر دسترسی پیدا کنند و ماشین‌های کوچک‌تر مانند بیل‌بکن‌ها آنقدر قدرتمند نیستند، مینی بیل‌های مکانیکی گزینه‌ای عالی برای بسیاری از کاربردهای مختلف هستند. سعی کنید یک مینی بیل مکانیکی همه کاره را برای پروژه بعدی خود اجاره کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *