قطعات و لوازم جک کاترپیلار

قطعات و لوازم جک کاترپیلار لیفت بطری هیدرولیک

جک بطری بزرگ هیدرولیک قرمز بزرگ با هر چیزی که در بسته بندی وجود دارد قابل استفاده است. به هیچ مایع اضافی یا منبع الکتریکی احتیاج ندارد. جک هشت پوندی می تواند وسایل نقلیه با وزن حداکثر ۴ تن را با حرکت دادن یک دسته به بالا و پایین بالا برد. با بلند شدن وسیله نقلیه ، پکینگ جک می تواند ماشین را در ارتفاع لازم برای تغییر تایر حفظ کند. برای جبران اتومبیل های با اندازه های مختلف ، یک پیچ کرم متصل به بالای تات می تواند به سمت بالا امتداد یابد تا در بلند کردن اتومبیل هایی که قد بلندتر دارند ، کمک کند.

 

قطعات و لوازم جک کاترپیلار هیدرولیک

بدون استفاده از دستورالعمل ، متوجه شدیم که این جک بسیار گیج کننده است. با این حال ، هنگامی که دستورالعمل ها را خواندیم و آن را عملیاتی کردیم ، متوجه شدیم که این جک در واقع بسیار آسان است. اگرچه استفاده از آن آسان بود ، اما در جک مشکلاتی وجود داشت. این مشکل در زیر اتومبیل های کوچکتر وجود دارد که قابل درک است از آنجا که برای خودروهای ۴ تنی طراحی شده است. همچنین پمپاژ دسته چالش برانگیز بود زیرا کاربر باید مجبور می شد روی زمین زانو بزند و یک بار آن را پایین بیاورد تا مرتباً پمپ شود. چرخش پیچ با چرخش نیز دشوار بود. با این حال ، با درج نوار دسته ، کار ساده تر شد اما هنوز هم چالش برانگیز است.

 

پیچ سوپاپ قطعات و لوازم جک کاترپیلار

یکی از اعضای گروه ما قطعات و لوازم پکینگ جک کاترپیلار را بدون راهنمایی به دانشجوی دیگر کارنگی ملون داد و آنها را مجبور کرد ماشین خود را جک کنند. بدون کمک ، فرد نیز در ابتدا با استفاده از جک تلاش زیادی کرد ، اما در نهایت تصمیم گرفت که این جک خیلی جمع و جور و استفاده آسان باشد.

این گروه پس از انجام تحقیقات و ارزیابی خود بر روی جک ، نتیجه گرفتند که این ماده برای جک بسیار جمع و جور است. این گروه همچنین به این نتیجه رسیدند که سایز آن باعث می شود که در یک اتومبیل بسیار آسان باشد و طراحی آن جک را بسیار آسان می کند. از آنجا که قطعات متحرک در معرض خیلی زیاد نیستند و هیچ احتراقی وجود ندارد ، جک بسیار ایمن است. طراحی فولادی آن نیز باعث می شود تا بسیار آسیب دیده و آسیب نبیند. برخی از اصلاحات این گروه باعث می شود تا پایه برای جلوگیری از پیچ خوردگی و همچنین بهبود دسته برای جلوگیری از گم شدن آن ، پایه را ببندید. همچنین امکان جک برای کار برای انواع بیشتر اتومبیل های سرد نیز پیشرفت دیگری است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *