لودر کوماتسو ۸۰۰ را بیشتر بشناسید.

انواع مختلف لودر کومتسو ۸۰۰

لودر در کلیه پروژه های عمرانی و ساختمانی مشارکت کننده ثابت است. این یکی از اولین و مهم ترین ابزار ساختمانی است، در واقع. این ماشین های قابل توجه دارای طیف وسیعی از کاربردها هستند. به عنوان مثال، این پروژه ها اغلب از لودرها استفاده می کنند:

 • ساخت جاده ها
 • پروژه های شهری و ساخت و ساز
 • حفاری

یک لودر با یک دست قوی که از بدن انسان ضعیف حمایت می کند قابل مقایسه است. بدون شک هیچ یک از سازه های مجاور در صورت نبود لودر وجود نخواهد داشت. جالب است بدانید که کلمه carrier در انگلیسی لودر است. اما چه چیزی لودر کوماتسو ۸۰۰ را از سایر مدل ها متمایز می کند؟ عجله نکن برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه باورنکردنی، ابتدا باید برای درک بهتر این ماشین شگفت انگیز، درک کاملی از صنعت لودر به دست آورید. در نتیجه می توانید انتخاب قوی تری داشته باشید. مدل ها و نمونه های مختلف لودر تولید می شود. البته بسته به نوع اپلیکیشنی که دارند، هر کدام در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

هر کدام از این مدل ها بر اساس کاربری و شرایط آن خریداری می شود. به عنوان مثال، لودر در زمین های نرم و شنی با استفاده از مدل چرخ زنجیره ای استفاده می شود. به کدام نوع لودر نیاز دارید؟

در مسیر تولید، مشاغل متعددی خطوط تولید لودر ایجاد کرده اند. پس از مدتی، مشاغل کوچک ترک کردند. با این حال، شرکت های بزرگ بشریت را رها نکردند تا زمین را به تنهایی بسازد. با پیشرفت روز به روز تجهیزات آنها، راه را برای رونق بیشتر در پروژه های ساختمانی هموار کردند. این مشاغل شناخته شده هستند.

این نام تولید کنندگان معروف لودر و سایر ابزارهای مورد استفاده در راهسازی است. البته کسب و کارهای دیگری نیز در این بخش فعالیت می کنند. با این حال، هیچ یک از این مشاغل یا کالاهای آنها قادر به برآورده کردن انتظارات خود نیستند.

همانطور که قبلا ذکر شد، برخی از بهترین تولیدکنندگان لودر و تجهیزات ساختمانی شامل کاترپیلار و کوماتسو هستند. کالاهای این شرکت ها سال هاست که بر بازار تسلط داشته اند. بهترین و بالاترین سود نصیب کسانی می شود که از این ماشین ها استفاده می کنند. آیا آرزوی رقابت با بهترین ها را دارید؟ کسی که هستید را دست کم نگیرید پروژه های عمرانی، توسعه شهری و صنعت راه سازی. زمانی که بهترین کار را تولید کنید بیشترین مزیت ها را به دست خواهید آورد.

برای برتری باید بهترین ها را به کار بگیرید. این دلیل اصلی پیشنهاد ما برای خرید لودر کوماتسو ۸۰۰ است. بهترین نتیجه برای کار شما با این لودر به دست می آید. حتی اگر تجهیزات ساختمانی می فروشید، باید از حاشیه سود این لودر آگاه باشید. زیرا شما کاربر مورد نظر این دستگاه فوق العاده هستید.

 

آشنایی با شرکت سازنده لودر کوماتسو ۸۰۰

سازنده این غول زیبا و مفید کوماتسو است، همانطور که از نام کوماتسو ۸۰۰ نشان داده شده است. دومین شرکت بزرگ جهانی در تولید ماشین آلات ساختمانی و صنعتی، کوماتسو، پس از کاترپیلار است. حتی امن است.

به جرات می توان گفت که برخی از محصولات کوماتسو حتی ممکن است قوی تر و قابل اعتمادتر از محصولات ساخته شده توسط کاترپیلار آمریکایی باشند. کوماتسو به دلیل مهندسی پیشرفته و محصولات نوآورانه خود مشهور است.

اولین لودرهای کوماتسو در سال ۱۹۶۵ به تولید رسیدند. این لودرها در آن روزها صدایی شبیه بمب ایجاد کردند و به سرعت مشتریانی را از شرق و غرب جهان جذب کردند. مانند بسیاری از کسب و کارهای بزرگ شرقی، کوماتسو معتقد به حفظ حضور دائمی در بازار بی کیفیت است. به همین دلیل است که او تصمیم گرفت محصولاتی تولید کند که از همان ابتدا نسبت به رقبای خود برتر بودند. مهندسان و صاحبان شرکت های ساختمانی ادعا می کنند که تجهیزات ساخت و ساز کوماتسو نسبت به سایر تجهیزات برتر است.

کوماتسو در ایران طرفداران اختصاصی دارد. پروژه های ساختمانی از لودر کوماتسو ۸۰۰ استفاده می کنند. با وجود اینکه مدتی است صنعت از این دستگاه باورنکردنی دور بوده، هنوز امید وجود دارد. شما می توانید یکی از افراد غیر معمول برای استفاده از کوماتسو ۸۰۰ باشید. این معامله برای شما، این پیشنهاد جذاب تر خواهد بود. پس تا انتها بمانید.

پس از پرداختن به اصول اولیه و آشنایی با صنعت لودر و سازندگان آن، به پیشنهاد ویژه می رسیم. اکنون که از نوع لودرها آگاه هستید، باید تصمیم بگیرید که از یکی چه چیزی نیاز دارید. لودر کوماتسو ۸۰۰ با توجه به اقلیم ایرانی و سبک ساخت انتخابی فوق العاده برای شما خواهد بود. این لودر که از مرغوب ترین مواد ساخته شده است می تواند به عنوان عصای زیر بغل شما باشد. لودر چرخ لاستیکی مانند کوماتسو ۸۰۰ برای استفاده در پروژه های ساختمانی و ساخت جاده ها عالی است. حمل و نقل مواد از راه دور با این لودر انجام می شود.

سازگاری و کارایی این لودر باورنکردنی است. طراحی این لودر آن را به اندازه کافی همه کاره می کند تا بتوان از آن برای کارهای متعدد استفاده کرد. برای مثال:

 • حفاری ها
 • ساختن خاکریز
 • حفاری
 • حفاری در زیر سازه ها
 • پر کردن گودال
 • حمل لوازم برای ساخت و ساز

به عبارت دیگر، اگر به دنبال یک لودر همه کاره هستید، کوماتسو ۸۰۰ بهترین انتخاب شما خواهد بود. این لودر به دلیل طول عمر بسیار طولانی خود، سال ها از شرکت و صنعت شما محافظت می کند. این دستگاه دارای تقاضای بسیار بالایی است. بنابراین، اگر می‌خواهید این گنج گرانبها را به دست آورید، باید سریع عمل کنید.

 

قطعات لودر کوماتسو ۸۰۰ چیست؟

یکی از چالش برانگیزترین مشکلات همیشه یافتن تجهیزات و قطعات برای لودرها بوده است. با وجود محدودیت‌های تحریمی و عدم تمایل شرکت‌های قطعه‌ساز به همکاری، بسیاری از مالکان لودر باید هزینه بالایی برای جانمایی یک قطعه اساسی بپردازند. این مشکل با لودر کوماتسو ۸۰۰ کاملاً قابل حل است. اولین، اول اینکه این خودرو به ندرت به لطف مهندسی و تولید عالی خراب می شود. قسمت مورد نیاز شما در صورت وجود به راحتی پیدا می شود. هزینه آن نیز ظالمانه نخواهد بود.

 

اطلاعات فنی لودر کوماتسو ۸۰۰

اگر با صنعت لودر آشنایی دارید، بدون شک در مورد مشخصات فنی کوماتسو ۸۰۰ کنجکاو هستید. این لودر پرفروش نسبت به کلاس و قیمت خود بسیار عالی، مفید و پیشرفته است. در زیر تعدادی از مشخصات فنی این دستگاه آورده شده است:

 • نوع موتور: Komatsu SAA6D170E-7
 • تعداد سیلندر، ۶ عدد
 • سرعت موتور: ۱۸۰۰ rpm
 • قدرت: ۳۹۵ اسب بخار (متغیر در مدلهای مختلف)
 • وزن ۴۹ تن
 • حجم باکت متغیر بین ۵.۶ و ۷.۵ متر مکعب
 • سرعت جابجایی: ۳۰ کیلومتر
 • ارتفاع بارگیری: ۶ متر
 • مخزن سوخت: ۶۷۰ لیتر
 • مخزن روغن هیدرولیک: ۳۴۵ لیتر

نحوه خرید لودر معروف کوماتسو مهمترین عامل است. در حال حاضر خرید این ماشین‌ها با وجود محدودیت‌های تجاری و تحریم‌های اقتصادی، کار دشواری است. همیشه دو امکان برای متقاضی این لودرها وجود دارد. وارد کردن مستقیم این دستگاه اولین گزینه است. با وجود هزینه ها و شرایط واردات، این روش قابل اجرا نیست. گزینه دوم خرید لودر غیرقابل اطمینان از نمایندگی ها با قیمت گزاف است ، که این راه به صرفه ی اقتصادی نیست.

لودر کوماتسو توشط راهساز کوماتسو به نفع کوماتسو لودر ۸۰۰ و سایر متقاضیان ماشین آلات ساختمانی وارد شده است. واردات مستقیم این ماشین ها به راهساز کوماتسو این امکان را داده است که آنها را با پول کمتری خریداری کند. با مشورت تیم کارشناس راهساز کوماتسو، می توانید بهترین دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید.

انتخاب لودر کوماتسو ۸۰۰ حرکت محکمی است.انواع مختلفی از ماشین آلات و ابزار برای ساخت و ساز ساختمانی وجود دارد. تمامی این ابزار و ماشین آلات با هدف کمک به افراد در افزایش فضای زندگی و ساخت سازه های مختلف ساخته شده اند. لودرها در این بین جایگاه بسیار ویژه ای دارند. لودر کوماتسو ۸۰۰ یکی از بهترین مدل های لودر می باشد. اگر می خواهید یک لودر خوب بخرید و می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید،

اگر می خواهید یک لودر قابل اعتماد بخرید و می خواهید این کار را به صورت ایمن و بدون دردسر انجام دهید، این مقاله برای شما مناسب است. ما در این مقاله تلاش کرده ایم تا اطلاعات مفیدی در مورد خرید لودر و محیط اطراف آنها گردآوری کنیم. بهترین تصمیمات در نهایت توسط شما گرفته خواهد شد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *